Hakkımızda

 

PETİKOM, Kedi ve Köpek ürünleri konusunda seçkin markalar ve tüm ihtiyaçlarınızda 7/24 yanınızda. 

Bütçenizi sarsmadan evcil hayvanınızın sağlığını güvence altına alın! PETİKOM'un taze, orijinal ürünleri ve hızlı sevkiyatı ile tüylü dostlarınızı rakipsiz fiyatlarla güvence altına alıyoruz. 

 

Köpekler ve kediler arasında her yaşa ve duruma uygun olarak ürünlerimiz mevcuttur. Kedi ve köpek maması serimiz her bir cins, yaş, boyut ve beslenme gereksinimi için özel olarak formüle edilmiştir.

 

Türkiye'nin En Hızlı Kedi-Köpek Ürünleri Servisi Petikom'da!

Köpek ve kedi ürünlerimiz arasında, kuru mamalar, sağlık ve bakım ürünleri, kum, oyuncaklar, giysiler, aksesuarlar ve daha birçok seçenek bulunuyor. 

PETİKOM ile binlerce evcil hayvan malzemesi arasından rakipsiz fiyatlarla seçim yapabilir ve aynı gün kargo alabilirsiniz. Tüylü dostlarınızın asla aç kalmamasını sağlamanın akıllı ve basit yolu! Ayrıca, PETİKOM  ile kalite ve kolaylık arasında ödün vermek zorunda değilsiniz. Taze, orijinal ve uygun fiyatlı birinci sınıf malzemeleri sağlıyoruz.

 

Evcil hayvan dostlarının ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla petikom.com.tr

Evcil hayvanlarına fayda sağlamak için PETİKOM, her ürünün kalitesini en yüksek standartlara uygun olarak sunmayı amaçlamaktadır. Biz müşterilerimize hızlı ve güvenilir bir şekilde siparişlerini teslim ediyoruz.

Ayrıca, PETİKOM haftanın her günü ve her saatinde müşterilerimize yardım etmek için ulaşılabilir. Müşteri memnuniyeti ve evcil hayvanların sağlığı her zaman önceliğimiz!

 

PETİKOM, tüm ihtiyaçlarınızda yanınızda:

Üyelerin istek, görüş ve önerileri ile Petikom.com.tr gelişimine ve ilerlemesine yön vermektedir. Ayrıca, stoklarımız ve ürün çeşitlerimiz de bu geri dönüşümlere göre sürekli artırılmaktadır. Üyelerimizin ve evcil hayvanların ihtiyaçlarına göre daha fazla seçenek sunmak için sürekli çalışmaya devam ediyoruz.


 

Petikom Blog Sayfaları ile:

Evcil hayvan sahiplerini bilgilendirerek yaşam kalitelerini yükseltmek için PETİKOM Blog sayfaları hazırlıyoruz. Evcil hayvan sahiplerine kedi ve köpek ile ilgili bilgilendirici yazılar, haberler, tavsiyeler ve öneriler sunuyoruz.

 

Biz ürünlerimize, kalitemize ve marka sesimize güveniyoruz.

Marka sesimiz, müşterilerimize kedi ve köpek bakımı ile ilgili her şeyi anlatan bir ifadedir. Bizler Aynı Gün Kargo Fırsatı sunan, yüksek kalite ürünleri olan ve müşterilerimize ilgili ve dürüst bir yaklaşım ile hizmet eden bir markayız.

 

Sonuçta, keyifli bir online alışveriş imkanı ile Kedi/Köpek mamaları ve diğer ihtiyaçlarınızda parmaklarınızın ucunda hızlı ve aynı gün teslim imkanı elde ediyorsunuz.

Sevgilerimizle...

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR