İptal ve İade Şartları

www.petikom.com.tr adresinden satın almış olduğunu ürünlerin kullanılmamış olması şartıyla iade/değişim süresi fatura tarihinden itibaren 30 GÜNDÜR.

Değişim veya iadesini istediğiniz ürününüzü anlaşmalı olduğumuz ARAS veya SÜRAT kargo ile ÜCRETSİZ gönderimini sağlayabilirsiniz.

İşlemlerinizin yapılabilmesi için faturanızın ön yüzünde bulunan ilgili alanı doldurup, isim ve soyadınızla beraber imzalamanız gerekmektedir.

İnternet mağazasına ait iskonto tutarı uygulanmış faturalarda,MAĞAZADAN DEĞİŞİM YAPILAMAZ.

İnternet mağazasından alınan ürünlerin iadesi,sadece internet mağazamız tarafından gerçekleştirilebilir.

İADE İŞLEMLERİ

Siparişinizle birlikte tarafınıza gönderilen faturanın ön yüzünde bulunan ilgili alana; iade etmek istediğiniz ürünlerin bilgilerini,isminizi vesoyadınızı doldurarak altta bulunan bölümü imzalamanız gerekmektedir. Aksi taktirde yasa gereği iadeniz gerçekleştirilemez.

Faturanızın arkasında bulunan ilgili alanda iade kutusunu işaretleyip,ürünlerinizi faturanız ile beraber aşağıda belirtilen adresimize ARAS veya SÜRAT Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Gönderi Adresi

NAMIK KEMAL MAH EKİN CAD NO:27 ESTİM TİCARET MERKEZİ

Ücret İadesi

Banka Kartı veya Kredi Kartı ile yapılan ödemelerinizin geri ödeme süresi bankalara göre farklılık göstermektedir. Ödeme bilgilerinizi bankanızdan öğrenebilir ya da hesap ekstrenizden kontrol edebilirsiniz.

Taksitli ödemelerinizde;

-İade tutarının tamamı kredi kartınızın ait olduğu bankaya tek seferde tarafımızca yapılır.

-İade tutarını bir sonraki ekstrenizde + bakiye olarak görebilirsiniz. Bankanız taksit tutarını, seçtiğiniz taksit sayısı kadar ayda kartınıza iade eder.

-Eğer iadeden önce her hangi bir taksit ödendiyse, iadeden sonraki ayda bankanız ödediğiniz taksitlerdeki bakiyenin hepsini yatırır.

Banka kartı (debit kart), EFT ve havale ile yapılan ödeme işlemlerinde geri ödeme süreçleri; işlemin yapıldığı banka kartının, EFT‘nin ya da havalenin bağlı olduğu ya da gönderildiği hesap numarasına aynı gün havale yoluyla geri ödenir.

Havale ile yapılan ödemelerde tutar iadeniz IBAN numaranıza yapılacaktır.

-Kargo ücreti iade edilmez.

DEĞİŞİM İŞLEMLERİ

Siparişinizle birliktetarafınıza gönderilen faturanın ön yüzünde bulunan ilgili alana; değiştirmek istediğiniz ürünlerinbilgilerini,isminizi vesoyadınızı doldurarakaltta bulunan bölümüimzalamanız gerekmektedir. Aksi taktirde yasa gereği iadenizgerçekleştirilemez.

Değişimlerindeki olası fiyat farklılıklarında yada istediğiniz üründeki stok durumuna göreMüşteri Hizmetlerimiztarafınızla iletişime geçecektir.

Gönderi detayına değişiminize ait sipariş numaranızı eklemenizi rica ederiz.

E-Mail : [email protected]

Müşteri Hizmetleri :  0530 919 58 00 (Çağrı merkezimiz haftanın her günü 09:00 – 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.)

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR